فیبرنوری

طراحی و اجرای شبکههای فیبرنوری

  فیبرنوری یکی از محیط‌های انتقال داده با سرعت بالا است، علیرغم محدودیت فاصله در شبکه‌های کابل مسی برای فواصل طولانی می‌توان از بستر فیبرنوری استفاده کرد که رشته‌ای از تارهای شیشه ای است. با توجه به مزايا و ضرورت استفاده از فیبرنوری شرکت مهندسی شبکه رایورز آمادگي خود را جهت همكاري در زمينه فروش تجهیزات فیبرنوری و پسیو (انواع پیگتیل، پچکورد، پچ پنل و ...) و ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه‌های مبتنی بر فیبرنوری برای سازمانها و شرکتها و صنایع اعلام می‌کند.

برای اجرای پروژه‌های فیبرنوری روش‌های استاندارد و تجهیزات خاصی مورد نیاز است که استفاده از این تجهیزات و رعایت استانداردهای فوق، در رسیدن به نتیجه مطلوب، بسیار حائز اهمیت است.

استانداردهای اجرای پروژههای فیبرنوری:

  در اجرای پروژه‌های فیبرنوری رعایت استاندارد‌های بین المللی و خاص هر منطقه بسیار با اهمیت و حساس است و در صورت عدم رعایت این استاندارد‌ها و روش‌های مورد تایید در صنعت  IT  نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد.

طراحی و اجرای پروژه‌های فیبرنوری شامل مراحل زیر است:

·         بستر سازی خارجی

·         کابلکشی فیبرنوری

·         بستر سازی داخلی

·         نصب و راه‌اندازی تجهیزات  Active

  در این زمینه شرکت مهندسی شبکه رایورز طبق استاندارد‌های موجود و تایید شده و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات، با بهره‌گیری از روش‌های نوین، اقدام به اجرای پروژه‌های فیبرنوری می‌کند. این مراحل شامل حفاری ، بستر سازی خارجی و داخلی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات Active است.

همچنین پس از اجرای کلیه مراحل فوق، رایورز با استفاده از تجهیزات روز دنیا و بهره مندی از تیم مجرب، قادر به اجرای پروژه‌های فیوژن و تست OTDR فیبرنوری است.

شرکت مهندسی شبکه و اطلاع رسانی رایورز

آدرس : تهران خیابان سهروردی شمالی - خیابان هویزه

خیابان سهند - کوچه متحیری - ساختمان 45- واحد ٦

کدپستی : 36817-١٥٥٩9

تلفن : ۸۸۵48737 - ۸۸۵48738

فکس: ۸۸۵46899

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ٨:٣۰ الی ١٧:٣۰