خدمات ویژه گوگل برای تلفن‌های همراه

رایورز - شرکت گوگل در برنامه‌های خود قصد دارد تا نتایجی کاملا مستقل را برای جست‌وجوهای انجام شده توسط تلفن‌های همراه در موتور جست‌وجوی خود را به آنها ارائه نماید.

 

به گزارش وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، در حال حاضر بدون شک می‌توان موتور جست‌وجوی گوگل را به‌عنوان برترین موتور جست‌وجوی جهان به‌حساب آورد.

این موتور جست‌وجو بر روی پلتفرم‌های مختلف با عملکرد یکسانی همراه است و به همین دلیل نیز به نظر می‌رسد که گوگل به فکر برنامه‌ای برای تخصصی سازی این نتایج افتاده است.

بر اساس برنامه‌های گوگل در طول چند کاه آینده شاهد عرضه ساختاری منحصربه‌فرد برای دریافت نتایج جست‌وجو خواهیم بود که بر اساس آن کاربران می‌توانند داده‌های دریافتی را بر اساس دستگاه مورداستفاده تفکیک کنند.

به‌ این‌ ترتیب اگر عبارتی را در موتور جست‌وجوی گوگل بر روی کامپیوتر خانگی خود جست‌وجو کنید و همان عبارت را در تلفن همراه خود در موتور گوگل وارد سازید، لیست متفاوتی از نتایج را دریافت خواهید کرد.

البته این امر به معنی این نیست که کاربران تلفن‌های همراه متضرر خواهند شد بلکه دقیقا برعکس این موضوع در حال رخ دادن است و با عرضه این سیستم جدید، جست‌وجوی با تلفن‌های همراه به اولویت نخست و کامپیوترهای خانگی به اولویت دوم به‌روز بودن بدل خواهند شد.

شرکت مهندسی شبکه و اطلاع رسانی رایورز

آدرس : تهران خیابان سهروردی شمالی - خیابان هویزه

خیابان سهند - کوچه متحیری - ساختمان 45- واحد ٦

کدپستی : 36817-١٥٥٩9

تلفن : ۸۸۵48737 - ۸۸۵48738

فکس: ۸۸۵46899

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ٨:٣۰ الی ١٧:٣۰