شکایت سرمایه‌گذاران از توییتر

رایورز - به‌تازگی یکی از سرمایه‌گذاران توییتر به سراغ شکایت از این شرکت رفته است و معتقد است که عدم محبوبیت این شبکه اجتماعی در شرایط فعلی موجب ضرر کردن او شده است.

 

به گزارش رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gizmodo، شبکه اجتماعی توییتر که چندان شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارد، به‌تازگی با بحرانی جدید روبرو شده است.

این شرکت اجتماعی که در طول یک سال گذشته به‌شدت در حال تلاش برای جذب محبوبیت گذشته خود بوده است، هم‌اکنون از درون نیز با مشکلاتی روبرو شده است و مجبور به رویارویی با سرمایه‌گذاران خود گشته است.

ماجرا از این‌ قرار است که یکی از سرمایه‌گذاران این شبکه اجتماعی به نام دوریس شنویک، به‌تازگی یک شکایت‌نامه علیه این شرکت تنظیم کرده و درخواست غرامت کرده است.

او در شکایت خود اظهار کرده است که مسئولان توییتر در زمان جذب سرمایه‌گذار، به آنها اطلاعات دروغین تحویل داده‌اند و در سال ۲۰۱۴ میلادی به او و سایر سرمایه‌گذاران اطمینان داده بوده‌اند که آمار کاربران فعال این شبکه اجتماعی به‌زودی به ۵۵۰ میلیون نفر خواهد رسید.

با این‌حال توییتر در حال حاضر تنها ۳۱۳ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و این رقم با ادعاهای زمان جذب سرمایه مغایرت چشمگیری دارد. به‌این‌ترتیب در صورت توفیق این سرمایه‌گذار در گرفتن خسارت می‌توان انتظار شکایت‌های زنجیره‌ای از توییتر را داشت.

شرکت مهندسی شبکه و اطلاع رسانی رایورز

آدرس : تهران خیابان سهروردی شمالی - خیابان هویزه

خیابان سهند - کوچه متحیری - ساختمان 45- واحد ٦

کدپستی : 36817-١٥٥٩9

تلفن : ۸۸۵48737 - ۸۸۵48738

فکس: ۸۸۵46899

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ٨:٣۰ الی ١٧:٣۰