ساخت هوش مصنوعی تخصصی همراه توسط ناسا

رایورز - سازمان ناسا به‌تازگی روند ویژه خود برای استفاده از هوش مصنوعی را شرح داده و اعلام کرده است که چگونه از هوش مصنوعی برای مبارزه با آتش‌سوزی‌های شدید و ناگهانی استفاده می‌کند.

 

به گزارش رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی sgvtribune، شرکت ناسا به‌تازگی یک هوش مصنوعی جدید را ارائه کرده است که شاید موجب شود تا رقبای موجود در بازار، بسیار خنده‌دار و ضعیف به نظر برسند.

این هوش مصنوعی ویژه که حتی بر روی تلفن‌های همراه هوشمند نیز قابل نصب است، به‌اندازه‌ای نیرومند است که مواردی مانند سیری و کورتانا در برابر آن حرفی برای گفتن ندارند.

این هوش مصنوعی که با نام آدری (AUDREY) شناخته می‌شود، در حقیقت می‌تواند برای نجات محیط‌ زیست و جان انسان‌ها نقشی کلیدی را ایفا کند.

سیستم آدری به نحوی تنظیم‌شده است که می‌تواند اطلاعات محیطی را برداشت کرده و به‌سرعت به مرکز تحلیلی ارسال کند تا در صورت نیاز به یک مورد خاص و عکس‌العمل سریع امدادی بتوان به‌سرعت اقدام کرد.

این هوش مصنوعی ویژه قرار است تا در اختیار آتش‌نشان‌ها قرار بگیرد تا بتوانند به‌راحتی به مبارزه با آتش‌سوزی‌های بزرگ طبیعی که در طول چند سال اخیر به‌واسطه گرمایش زمین چند برابر شده‌اند، دست بزنند.

 

شرکت مهندسی شبکه و اطلاع رسانی رایورز

آدرس : تهران خیابان سهروردی شمالی - خیابان هویزه

خیابان سهند - کوچه متحیری - ساختمان 45- واحد ٦

کدپستی : 36817-١٥٥٩9

تلفن : ۸۸۵48737 - ۸۸۵48738

فکس: ۸۸۵46899

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ٨:٣۰ الی ١٧:٣۰