درباره ما

شركت مهندسي شبكه و اطلاع رساني رايورز، براي پوشش نيازهاي غير نرم افزاري مشتريان در ارایه راهكارهاي جامع (Total Solutions)  فناوري اطلاعات و ارتباطات  (ICT)، توسط شركت مهندسي نرم افزار رايورز و جمعي از متخصصين اين حرفه بنيان نهاده شد.

ماموريت شركت شبکه رایورز، با اتكا به تجارب گسترده متخصصين خود، تحقيق و دستيابي به آخرين دستاوردهاي تكنولوژي هاي شبكه و اطلاع رساني، بومي سازي و ارائه اين فن آوري به سازمان‌ها و شركت‌ها در سطوح گوناگون است.

دارا بودن رتبه 1 اجرای شبکه داده‌های رایانه ای و مخابراتی، رتبه 2 مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات و رتبه 4 امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات از شوراي عالي انفورماتيك به همراه دارا بودن مدارك بين المللي مانند  Microsoft  ، Cisco  ، CEH ، MikroTik ، توانمندي لازم جهت اجراي پروژه‌ها در ابعاد گوناگون و تخصص و تجربه منحصر به فردي در زمينه تكنولوژي شبكه‌هاي پيشرفته و مباحث اطلاع رساني را به همراه آورده است و درحال حاضر اين تجربه و تخصص را به صورت كاملاً كاربردي در اختيار سازمان‌ها ،شركت‌ها و نهادهاي گوناگون قرار مي‌دهد.

 

رابطه رایورز با مشتريان رابطه‌اي دوسويه و مبتني بر منافع مشترك بوده و حفظ رابطه بلند مدت با مشتريان استراتژي اصلي این مجموعه است. مشتريان رايورز اين شركت را مشاوري قابل اعتماد و بازويي اجرايي در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي‌دانند.

شرکت مهندسی شبکه و اطلاع رسانی رایورز

آدرس : تهران خیابان سهروردی شمالی - خیابان هویزه

خیابان سهند - کوچه متحیری - ساختمان 45- واحد ٦

کدپستی : 36817-١٥٥٩9

تلفن : ۸۸۵48737 - ۸۸۵48738

فکس: ۸۸۵46899

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ٨:٣۰ الی ١٧:٣۰