Microsoft Lync

معرفی :

Microsoft Lync یکی از محصولات برجسته شرکت مایکروسافت می باشد که جهت برقراری ارتباطات یکپارچه درون و برون سازمانی برای شرکت های متوسط و بزرگ به کار گرفته می شود. شرکت مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی روی این محصول انجام داده تا بتواند تمامی نیاز های کاربران در رابطه با ارتباطات صدا  تصویر و متن را به بهترین نحو پوشش دهد . همانند بقیه محصولات مایکروسافت اصل راحتی استفاده و سادگی استقرار و یکپارچگی با سایر محصولات مایکروسافت در طراحی این نرم افزار مد نظر قرار گرفته است و کار با آن را برای کاربر ساده و لذت بخش نموده است.

امکانات :

-          VoIP : MS-Lync می تواند بعنوان سرویس دهنده VoIP عمل کرده و جایگزین سیستم سنتی تلفن آنالوگ شده و معایب آن را برطرف نماید با قرار دادن  Gateway بین این سرور و خطوط شهری می توان بطور کلی سیستم های مرکزی تلفنی قدیمی را جمع آوری و از مزایای سیستم VoIP با صرف کمترین هزینه استفاده بهینه نمود.

 

-          سیستم ویدیو کنفرانس :  

استفاده از سرویس ویدیو کنفرانس یکی از نیاز های ضروری شرکت های در حال توسعه و پیشرفت می باشد . این سیستم برای برقراری جلسات بصورت راه دور و بین دفاتر سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت جلسه می تواند میان یک یا چند کاربری که دارای کلاینت مربوط به Lync می باشد و در هر یک از ساختمان های شرکت مستقر می باشد برگزار شود.

 

-          به اشتراک گذاری صفحه نمایش یا برنامه های اجرا شده روی کامپیوتر :

استفاده از این امکان و ترکیب آن با ویدیو کنفرانس می تواند مزایای زیادی برای شرکت ها به همراه داشته باشد . از این امکان برای برگزاری جلسات آموزشی و یا رفع اشکال کاربران می توان بهره برد.

 

-          چت نوشتاری : MS-Lync دارای امکانات مربوط به چت نوشتاری است که باعث می شود کاربران به سرعت و براحتی از طریق چت نوشتاری با یکدیگر در ارتباط باشند.

 

-          سایر امکانات ویژه : MS-Lync امکانات مناسب دیگری از جمله انتقال فایل و یا امکان ضبط جلسات را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد.

 

 

شرکت مهندسی شبکه و اطلاع رسانی رایورز

آدرس : تهران خیابان سهروردی شمالی - خیابان هویزه

خیابان سهند - کوچه متحیری - ساختمان 45- واحد ٦

کدپستی : 36817-١٥٥٩9

تلفن : ۸۸۵48737 - ۸۸۵48738

فکس: ۸۸۵46899

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ٨:٣۰ الی ١٧:٣۰